Movies
Ratings
394
ShopliftersRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5