Movies
Ratings
381
Jurassic WorldRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
King KongRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.5