Series
Ratings
85
The StudioRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5