Movies
Ratings
167
ConclaveRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
RumbaRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Small Time CrooksRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 2.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Therapy for a VampireRated ★ 3.0
DelicatessenRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 2.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.5
Bitter MoonRated ★ 4.0
After HoursRated ★ 4.0