Series
Ratings
29
Designated SurvivorRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0