Movies
Ratings
247
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0