Series
Ratings
35
RiverdaleRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0