Series
Ratings
69
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
JackpotRated ★ 3.0
Nightmare TeacherRated ★ 1.5
Be PositiveRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
EntertainerRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0