Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 3.5
Eyes Without a FaceRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
VideodromeRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0