Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
MononokeRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5