Series
Ratings
103- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5