Movies
Ratings
347
LavaRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5- 48 Hours a DayRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0