Titles you rated
SiratRated ★ 0.5
War MachineRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5