Series
Ratings
289
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
ConvictionRated ★ 1.0
The ManipulatedRated ★ 0.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Why Her?Rated ★ 0.5
TriggerRated ★ 1.5