Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5