Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Gray ShelterRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5