Movies
Ratings
637
Enter the DragonRated ★ 5.0
The Last TycoonRated ★ 5.0
Young Dragons: Kung Fu Kids IIRated ★ 5.0
Never Back Down 2: The BeatdownRated ★ 3.5
Fast Track: No LimitsRated ★ 5.0
Street Fighter: The Legend of Chun-LiRated ★ 2.0
The Monkey KingRated ★ 4.0- The Storm WarriorsRated ★ 4.0
Sword in the MoonRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
GoemonRated ★ 3.0
The Last SupperRated ★ 5.0
Street FighterRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 4.0
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 5.0- Romantic AssassinRated ★ 3.0
Two Cops 3Rated ★ 4.5
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.5