Movies
Ratings
334
Project Hail MaryRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5