Movies
Ratings
1029
Green BookRated ★ 4.5
MemorableRated ★ 4.5
The Neighbors' WindowRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
White NightsRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
JackieRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Someone GreatRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5