Series
Ratings
35
I Live AloneRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5