Movies
Ratings
171
GeostormRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.0
The CallRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
CellRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
BlindRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 4.5