Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0