Movies
Ratings
1107
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MilkRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BandidasRated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 5.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Oh! Happy DayRated ★ 2.0- My FatherRated ★ 2.0
Shotgun LoveRated ★ 2.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 3.0
Breakfast on PlutoRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5