Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.5
Miss JulieRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
TruthRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
WreckersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0