Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
TempestRated ★ 0.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.5
The Resurrection of the SevenRated ★ 0.5
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 1.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5