Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5