Movies
Ratings
517
Once We Were UsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0