Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5