Movies
Ratings
850
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.5