Series
Ratings
99
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Scavengers ReignRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0