Movies
Ratings
162
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5