Movies
Ratings
52
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0