Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 1.5
FesterRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5