Titles you rated
The Little MermaidRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5- Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 5.0