Movies
Ratings
15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0