Movies
Ratings
824
StealthRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.5
Conan the BarbarianRated ★ 3.5
Shadowless SwordRated ★ 2.5
Bulletproof MonkRated ★ 2.5
InkheartRated ★ 2.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
CenturionRated ★ 2.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
King ArthurRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5