Series
Ratings
24
DexterRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0