Movies
Ratings
115
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0