Series
Ratings
100
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 0.5