Series
Ratings
10
My MisterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 1.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0