Series
Ratings
60
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0