Movies
Ratings
192
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5