Movies
Ratings
515
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
Doctor Who: The Husbands of River SongRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
The MarvelsRated ★ 1.0
DuneRated ★ 3.0