Series
Ratings
241
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5- 원피스 30기Rated ★ 3.5
- 원피스 29기Rated ★ 3.5
- 원피스 28기Rated ★ 3.5