Movies
Ratings
104
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0