Movies
Ratings
245
SearchingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5