Series
Ratings
46
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
- 坂上忍とワケあり女 ~こんな私にいくら貸してくれますか?~Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.0
크로스 게임 part4Rated ★ 3.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 3.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 3.0
- Cross GameRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
What's Wrong with Being Wily?Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0