Series
Ratings
14
GleeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0