Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Blood FreeRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5