Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0